04.05.2016

TGÜB 25. Kuruluş Yılını Ankara’da Kutladı

Türkiye Gazbeton Sektörünün bir araya geldiği geceye Kamu Kurum/Kuruluşları da üst düzeyde katılım gerçekleştirdi.

Aynı gün gerçekleşen olağan TGÜB Genel Kurulu ile TGÜB Yönetim Kurulu Başkanlığını Levent Akgerman devraldı.

Türkiye Gazbeton Üreticileri Birliği (TGÜB) 25. Kuruluş Yılı’nı Ankara’da kutladı. Türkiye Gazbeton sektörünün bir araya geldiği geceye özellikle Kamu Kurum ve Kuruluşları üst düzeyde katılım gerçekleştirdi.TGÜB 25. Kuruluş Yılı için düzenlenen yarışma ile belirlenen fotoğrafların sergilendiği Fark Yaratan Yapılar Fotoğraf Sergisi’nin davetlileri karşıladığı organizasyon Ankara Palas’ta gerçekleşti.

Gecede, gazbetonun Türkiye’de üretiminde ve gazbeton sektörünün gelişiminde öncü ve lider rol oynayan, yoğun emekler harcayan sektörün duayenlerinden Türk Ytong kurucusu Bülent Demiren ve AKG Gazbeton kurucusu Öner Akgerman’a TGÜB tarafından plaket verildi.TGÜB 25. Kuruluş Yılı etkinlikleri kapsamında İstanbul’da da bir organizasyon gerçekleştirmiş ve Türkiye’nin Avrupa gazbeton lideri olduğu duyurulmuştu.

TGÜB Yeni Başkanını Seçti

25. Kuruluş Yılı Ankara organizasyonu ile aynı gün içinde düzenlenen TGÜB Olağan Genel Kurul toplantısında görev değişimi yaşandı. TGÜB Yönetim Kurulu Başkanlığını bundan sonra AKG Gazbeton Yönetim Kurulu Başkanı Levent Akgerman yürütecek. Görevi Türk Ytong CEO’su Fethi Hinginar’dan devralan Levent Akgerman iki yıl boyunca TGÜB Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini üstlenecek.Bize Ulaşın
Adres :Aydınevler Mah. İnönü Cad. Gökçe Sok.No:3 Kat:5 34854 Maltepe/ İstanbul
E-mail : bilgi@tgub.org.tr

Tüm hakları saklıdır © TGÜB