19.11.2015

TGÜB, 25. Kuruluş Yılını İstanbul’da Kutladı

TGÜB’ün 25. Kuruluş yılı etkinlikleri kapsamında, 19 Kasım 2015 Perşembe günü Deniz Müzesi’nde Avrupa Gazbeton Birliği üyelerinin de katılımı ile yoğun katılımın yaşandığı bir panel ve fotoğraf sergisi düzenlendi.


“Yapılarda Fark Yaratmak” teması ile düzenlenen ilk panelde; yapılarda yangın güvenliği, enerji verimliliği, kent planlaması ve sürdürülebilirlik başta olmak üzere birçok konu, inşaat ve gazbeton sektörünün önde gelen isimleri ile ele alındı.

Ortadoğu Teknik Üniversitesi ve İstanbul Teknik Üniversitesi ile TGÜB tarafından birlikte yürütülen ve 2 yıl süren ARGE Projesi kapsamında “Gazbeton malzemelerin deprem karşısındaki davranışları” konulu araştırmanın sonuçları ise Gazbeton ve Deprem Paneli’nde açıklandı.

Panellerin ardından, İstanbul Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği (İFSAK) işbirliğinde düzenlenen, hayata renk katan yapılara dikkat çekmek amacıyla gerçekleştirilen “Fark Yaratan Yapılar” konulu Fotoğraf Yarışması’nın ödül töreni ve sergisi Deniz Müzesi’nde yapıldı.Bize Ulaşın
Adres :Aydınevler Mah. İnönü Cad. Gökçe Sok.No:3 Kat:5 34854 Maltepe/ İstanbul
E-mail : bilgi@tgub.org.tr

Tüm hakları saklıdır © TGÜB