TGÜB Türkiye Gazbeton Üreticileri Birliği Logo
http://tgub.org.tr/uploads/icsayfa/haber.jpg
Haber Detayları
 
18.05.2016

TGÜB 25. Kuruluş Yılını Ankara’da Kutladı


Türkiye Gazbeton Üreticileri Birliği (TGÜB) 25. Kuruluş Yılı etkinlikleri kapsamında İstanbul’dan sonra Ankara’da bir gece düzenledi.

Kategori: TGUBdenHaberler
Gönderen: webmaster

Türkiye Gazbeton sektörünün bir araya geldiği geceye Kamu Kurum/Kuruluşları da üst düzeyde katılım gerçekleştirdi. Aynı gün gerçekleşen olağan TGÜB Genel Kurulu ile TGÜB Yönetim Kurulu Başkanlığını Levent Akgerman devraldı.  

Türkiye Gazbeton Üreticileri Birliği (TGÜB) 25. Kuruluş Yılı’nı Ankara’da kutladı. Türkiye Gazbeton sektörünün bir araya geldiği geceye özellikle Kamu Kurum ve Kuruluşları üst düzeyde katılım gerçekleştirdi.

TGÜB 25. Kuruluş Yılı için düzenlenen yarışma ile belirlenen fotoğrafların sergilendiği Fark Yaratan Yapılar Fotoğraf Sergisi’nin davetlileri karşıladığı organizasyon Ankara Palas’ta gerçekleşti.

Gecede, gazbetonun Türkiye’de üretiminde ve gazbeton sektörünün gelişiminde öncü ve lider rol oynayan, yoğun emekler harcayan sektörün duayenlerinden Türk Ytong kurucusu Bülent Demiren ve AKG Gazbeton kurucusu Öner Akgerman’a TGÜB tarafından plaket verildi.

TGÜB 25. Kuruluş Yılı etkinlikleri kapsamında İstanbul’da da bir organizasyon gerçekleştirmiş ve Türkiye’nin Avrupa gazbeton lideri olduğu duyurulmuştu.

TGÜB Yeni Başkanını Seçti

25. Kuruluş Yılı Ankara organizasyonu ile aynı gün içinde düzenlenen TGÜB Olağan Genel Kurul toplantısında görev değişimi yaşandı. TGÜB Yönetim Kurulu Başkanlığını bundan sonra AKG Gazbeton Yönetim Kurulu Başkanı Levent Akgerman yürütecek. Görevi Türk Ytong CEO’su Fethi Hinginar’dan devralan Levent Akgerman iki yıl boyunca TGÜB Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini üstlenecek.

Levent Akgerman Kimdir ?

Evli ve iki çocuk babası olan Akgerman, AKG Gazbeton İşletmeleri AŞ Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yürütmektedir. EGİAD, İMSAD ve DEİK’te başkan ve başkan yardımcılığı görevlerinde bulunan Akgerman, TGÜB Yönetim Kurulu Başkanlığının yanı sıra Batı Anadolu Sanayici ve İşadamları Derneği - BASİFED Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini de üstlenmektedir.

Tüm Hakları Saklıdır. 2014 © TGÜB